<a href="https://www.mt5.com/ru/">Форекс портал</a>

Хто такий митний брокер

Друк

Ви вирішили провести ЗЕД операцію ...?
Немає достатнього досвіду роботи в даній сфері ...?
Немає часу або ресурсів для роботи в сфері ЗЕД ...?

Ми - митний брокер в Житомирі. Зверніться до нас - компанію професіоналів в сфері ЗЕД. За Вашим дорученням, ми виконуємо ПОВНИЙ КОМПЛЕКС РОБІТ з підготовки ЗЕД поставки.

Хто ж такий митний брокер і навіщо він потрібен?

Багато українських фірм вважають за краще виконувати оформлення документів на вантаж у органах митного контролю самостійно з метою економії коштів вважаючи, що митний брокер Житомир - це перш за все посередник. Також варто пам'ятати, що закон в Україні про зовнішньоекономічній сфері досить складний і суперечливий, а постійні правки в законі значно ускладнюють роботу. З цього можна зробити висновок, що людина, яка раніше не стикався з подібною роботою, може зіткнутися з низкою проблем:

  • простій транспорту,
  • закінчення всіх термінів доставки,
  • нараховані митними органами різного роду штрафів і пені

Використання послуг кваліфікованих і досвідчених митних брокерів в Житомирі значно заощадить не тільки ваші нерви, гроші, але і найголовніше час.

Митний брокер в Житомирі - це компанія, що займається декларуванням товарів і наземного транспорту, що проїжджає через службу митного контролю України. Дозвіл на заняття митно-брокерської діяльності є можливим завдяки ліцензії, яка видається центральним уповноваженим органом виконавчої влади в сфері митного контролю. Будь-яке пересування через митний кордон, декларованих товарів і транспорту, може відбуватися через відокремлений структурний підрозділ. Щоб співпраця з митним брокером у місті Житомирі було не тільки ефективним, але й приємним необхідно пам'ятати прості правила:

Починайте пошуки митного брокера в Житомирі необхідно заздалегідь

Нерідкі випадки, в яких, товар придбаний, за досить низькою ціною, при ввезенні на територію України, набував збільшену собівартість в кілька разів через податки, митних платежів. Так само досить часто через необхідність оформлення документів, що дозволяють подальший провезення, товар втрачав будь-який практичний сенс подальшого просування на ринок в Житомирі. Щоб уникнути подібних ситуацій, митний брокер в Житомирі і Україні допоможе передчасно розрахувати суму всіх витрат з урахуванням можливих платежів на кордоні та інших витрат.

Поставтеся до пошуків митного брокера з усією відповідальністю

Щоб уникнути будь-яких проблем, перевірте відразу ж, чи входить фірма, в яку ви звернулися, до реєстру митних брокерів України, дозволяє їх ліцензію займатися подібним родом діяльність. Також не варто нехтувати репутацією митного брокера в місті Житомир та підприємців, що працюють в даній фірмі.

 
DSC00520.jpg

Наші переваги:

  • Державне підприємство з великим досвідом зберігання нафтопродуктів.
  • Наявність висококваліфікованого персоналу.
  • Зручне географічне розташування комбінату.
  • Резервуарний парк об'ємом 249 000 м³, обладнаний системою відеоспостереження.
  • Оснащена новітнім обладнанням продукто-насосна станція, що дозволяє проводити зливання-наливання одночасно 32-х залізничних цистерн менш ніж за 5 годин.
  • Забезпечення повноцінного та якісного обслуговування вже наявних замовників.

РесурсиГолосування

Якому виду палива Ви віддаєте перевагу?