<a href="https://www.mt5.com/ru/">Форекс портал</a>

Митно-брокерські послуги

Друк

«Комбінат« Рекорд »пропонує послуги митного брокера в широкому асортименті, а також митне оформлення вантажів та товарів в стислі терміни. Наша компанія бере на себе роботу пов'язану з митними органами та державними інстанціями. Це дозволить заощадити свої гроші і час, який проводиться на митниці.

Використовуючи послуги митного оформлення можна бути впевненим в тому, що вся документація буде складено юридично грамотно в найкоротші терміни. Це дозволить швидко зібрати потрібний для подальшої діяльності пакет документів і бути впевненим в тому, що він сформований правильно. Дані дії вбережуть від накладення санкцій з боку митних органів.

Митні брокерські послуги включають в себе оформлення і складання різної документації пов'язаних із зовнішньоекономічною діяльністю, а також подальший супровід і подача її в митні органи. Запити в різні за специфікою відділи митниці теж охоплюють дану сферу послуг. Це може бути заповнення різних бланків і узгодження товарів за кодами, а також визначення цих кодів згідно з УКТЗЕД.

Серед послуг, що надаються можливий ідентифікаційний огляд вантажу.В послуги митного брокера входить великий консалтинговий спектр в сфері ЗЕД. Ми надаємо консультування пов'язане з питаннями по законодавству України. Забезпечуємо повний юридичний супровід зовнішньоекономічної діяльності. Займаємося підготовкою документації та контрактів згідно з нормами чинного законодавства.

Особливо важливими є консультації які допоможуть забезпечити якісне планування перед поставкою. Використання даних послуг брокера дає можливість оцінити доцільність зовнішньоекономічної операції шляхом детального розгляду і економічного розрахунку. При певній специфіці товару можна провести аналітичний огляд і надати довідки якщо того вимагає, для даного товару, митний режим.

Для організації міжнародних перевезень є можливість розробити оптимальну схему поставки для забезпечення ефективних зовнішньоторговельних операцій. Це дозволить захиститися від втрати прибутку.

 

Також ми можемо запропонувати послуги митного брокера:

  • імпортера
  • експортера

 

Надаються підприємствам в рамках імпорту або експорту вантажів належить даним компаніям в разі, коли сама компанія по ряду причин не готова самостійно виконати експортно-імпортну операцію.

 
DSC00522.jpg

Наші переваги:

  • Державне підприємство з великим досвідом зберігання нафтопродуктів.
  • Наявність висококваліфікованого персоналу.
  • Зручне географічне розташування комбінату.
  • Резервуарний парк об'ємом 249 000 м³, обладнаний системою відеоспостереження.
  • Оснащена новітнім обладнанням продукто-насосна станція, що дозволяє проводити зливання-наливання одночасно 32-х залізничних цистерн менш ніж за 5 годин.
  • Забезпечення повноцінного та якісного обслуговування вже наявних замовників.

РесурсиГолосування

Якому виду палива Ви віддаєте перевагу?