<a href="https://www.mt5.com/ru/">Форекс портал</a>

Експорт

Друк

1. Зовнішньоекономічний Контракт встановленої форми з додатками (оригінал копія).

2. Товарно-транспортна накладна (ТТН), міжнародна автомобільна накладна (СMR), завірена підписом і печаткою відправника і перевізника (не менше 6 шт.).

3. Рахунок-фактура або інвойс із зазначенням умови поставки згідно з вимогами Міжнародних правил по тлумаченню термінів "Інкотермс 2010" (не менше 6 шт.).

4. За умов поставки EXW, FCA надається Довідка про транспортні витрати від пункту відправки до кордону України (оригінал) та договір з перевізником.

5. Книжка міжнародного дорожнього перевезення Carnet TIR з підписом і печаткою перевізника.

6. Сертифікат походження - якщо є (оригінал копія).

7. Документи про походження вантажу: товарна накладна, податкова накладна, внутрішні договори (при необхідності), калькуляція (оригінали по 1 копії).

8. Довідка про відсутність за межами України валютних цінностей та майна, яка діє на дату митного оформлення (оригінал копія).

9. Облікова картка (акредитації) суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності, взятого на облік в митниці (оригінал копія).

10. Документи перевізника: паспорт водія (український та закордонний), свідоцтво про перевезення вантажів під митним забезпеченням, технічний паспорт на тягач та причіп (копії).

11. Лист і документи, що підтверджують цивільне призначення вантажу (оригінал копія). У разі, якщо вантаж за кодом УКТ ЗЕД та описом підпадає під дію Комісії експортного контролю - висновок (оригінал копія).

12. Дозвільні документи: ветеринарний сертифікат, гемологічний висновок, карантинний дозвіл, екологічний дозвіл і т.п. - При необхідності (оригінал копія).

13. Інші документи, що відправляються з вантажем: акт завантаження, пакувальна відомість, сертифікат аналізу, сертифікат якості тощо (Оригінал копія).

14. Договір на брокерське обслуговування, ліцензія, свідоцтво (оригінали по 1 копії).

15. Інші документи (договір комісії, внутрішні контракти і т.д.) - при необхідності.

На ВСІХ копіях повинні бути зазначені: напис "копія согласно З ОРІГІНАЛОМ", підпис особи, що посвідчує копію (директор або особа, яка має довіреність на таку дію).

Якщо документи надаються на іноземній мові, обов'язково необхідний переклад таких документів, завірений підписом і печаткою особи, яка здійснює переклад

 
DSC00522.jpg

Наші переваги:

  • Державне підприємство з великим досвідом зберігання нафтопродуктів.
  • Наявність висококваліфікованого персоналу.
  • Зручне географічне розташування комбінату.
  • Резервуарний парк об'ємом 249 000 м³, обладнаний системою відеоспостереження.
  • Оснащена новітнім обладнанням продукто-насосна станція, що дозволяє проводити зливання-наливання одночасно 32-х залізничних цистерн менш ніж за 5 годин.
  • Забезпечення повноцінного та якісного обслуговування вже наявних замовників.

Останні новини ринку

Голосування

Якому виду палива Ви віддаєте перевагу?