<a href="https://www.mt5.com/ru/">Форекс портал</a>

Імпорт

Друк

1. Зовнішньоекономічний Контракт встановленої форми з додатками (копія).

2. Товарно-транспортна накладна (ТТН), міжнародна автомобільна накладна (СMR), коносамент, авіанакладна (з відмітками прикордонної митниці).

3. Рахунок-фактура або інвойс (з відмітками прикордонної митниці) з забезпеченням умов поставки згідно з вимогами Міжнародних правил по тлумаченню термінів "Інкотермс".

4. За умов поставки EXW, FCA надається Довідка про транспортні витрати від пункту відправки до кордону України (оригінал).

5. Книжка міжнародного дорожнього перевезення Carnet TIR. (При наличи)

6. Документи контролю доставки вантажу: ПП ( "попереднє ПОВІДОМЛЕННЯ"), ПД ( "попередня декларація") або ВТ ( "Внутрішній транзит") - оригінали, оформлені на внутрішній митниці, а також оригінали + по 1 копії з митниці на кордоні; (Звернути увагу на термін доставки).

7. Сертифікат походження (СТ-1, EUR1, EUR2, Form A і т.п.) (оригінал + копія).

8. Довідка про відсутність за межами України валютних цінностей та майна, яка діє на дату митного оформлення (копія).

9. Облікова картка (акредитації) суб'єкта ЗЕД, взятого на облік в митниці (копія).

10. Сертифікат Держстандарту - в разі, якщо товар підлягає обов'язковій сертифікації. Якщо за кодом УКТ ЗЕД товар підлягає сертифікації, а за описом - немає, то необхідно лист Держстандарту про те, що товар сертифікації не підлягає (оригінал + копія).

11. Лист і документи, що підтверджують цивільне призначення вантажу (оригінал + копія). У разі, якщо вантаж за кодом УКТ ЗЕД та описом підпадає під дію Комісії експортного контролю - висновок (оригінал + копія).

12. Дозвільні документи: ветеринарний сертифікат, санітарно-епідеміологічний висновок, гемологічний висновок, карантинний дозвіл, екологічний дозвіл, і т.п. - При необхідності (оригінал + копія).

13.Прочіе документи, які прибули з вантажем: акт завантаження, пакувальна відомість, сертифікат аналізу, сертифікат якості тощо (Оригінал + копія).

14. Копія експортної декларації країни відправника або лист, в якому пояснюється її відсутність (обов'язково).

15. Довідка з банку про передоплату - в разі, якщо така форма розрахунку передбачена зовнішньоекономічним контрактом.Інші документи (договір комісії, внутрішні договори, вексель, Статут, лист інвестора та ін.) - При необхідності.

Якщо документи надаються на іноземній мові, обов'язково необхідний переклад таких документів, завірений підписом і печаткою особи, яка здійснює переклад.

Обов'язково: технічні характеристики, якісні показники, паспорта виробів, фотографії, призначення товару тощо. Документи, що дозволяють класифікувати товар.

 
DSC00133.jpg

Наші переваги:

  • Державне підприємство з великим досвідом зберігання нафтопродуктів.
  • Наявність висококваліфікованого персоналу.
  • Зручне географічне розташування комбінату.
  • Резервуарний парк об'ємом 249 000 м³, обладнаний системою відеоспостереження.
  • Оснащена новітнім обладнанням продукто-насосна станція, що дозволяє проводити зливання-наливання одночасно 32-х залізничних цистерн менш ніж за 5 годин.
  • Забезпечення повноцінного та якісного обслуговування вже наявних замовників.

Останні новини ринку

Голосування

Якому виду палива Ви віддаєте перевагу?