<a href="https://www.mt5.com/ru/">Форекс портал</a>
Ви тут:   Головна Послуги

Митний брокер

Друк

Комбінат "Рекорд" є митним брокером і офіційно займається цією діяльністю з 01.09.2011 р.

Комбінат "Рекорд" надає митно-брокерські послуги. Наші митні брокери готові представляти Ваші інтереси в митних і контролюючих органах, крім митного оформлення ми допоможемо оформити Вам дозвільні документи і висновки, а також підготувати комерційну і товаросупроводжувальну документацію, проконсультуємо Вас у питаннях оподатковування зовнішньоекономічних операцій.

Сьогодні серед підприємців часто зустрічається думка, що митні брокери — інститут зайвий, усього лише посередник, тому багато українських фірм воліють займатися оформленням вантажу на митниці самостійно, покладаючись на власний досвід, кмітливість і звичайно ж, везіння. Але не варто забувати, що використовувати досвідчених фахівців дешевше, ніж навчити персонал вирішувати проблеми власними силами, оскільки в цьому випадку більше шансів зробити помилку, крім того, варто пам'ятати, що Українське законодавство в сфері зовнішньоекономічної діяльності надзвичайно складна і суперечливе, а постійна зміни ще сильніше ускладнюють роботу. Як підсумок непрофесіоналізму при митному оформленні - простої транспорту, зірвані терміни постачання, штрафи і пеня, нараховані митними органами. Утім, іноді, недовіра можна пояснити ще і відсутністю або неповнотою інформації про роботу митного брокера, думаємо що, ознайомивши з даним матеріалом, Ви зможете більше довідатися про тім хто такий митний брокер, його функції, а також побачите переваги співробітництва з митними брокерами. 

Митний брокер "Комбінат "Рекорд" - це державна організація, діяльність якої укладається в представленні інтересів замовника в митниці, а також здійсненні операцій по митному оформленню товарів і транспортних засобів від власного імені, але за рахунок і з доручення замовника. Відносини між клієнтом і митним брокером будуються на договірній основі. Брокер виступає посередником між відправником вантажу, вантажоодержувачем і перевізником з одного боку, і державою в особі митних органів з іншої. За домовленістю митний брокер може також виконувати інші функції якось одержання дозвільних документів, експертних висновків, сертифікацію вантажу і навіть оплату митних платежів. Скориставшись послугами митного брокера, Ви можете розраховувати на надійність: жодна брокерська фірма не одержить дозволи на діяльність, поки серед її співробітників не буде кваліфікованих фахівців. 

Операції по митному оформленню, виконувані брокером: 
- декларування товарів, складання ГТД, і супутніх документів;
- надання митному органові необхідних документів і додаткових зведень;
- пред'явлення товарів що декларуються;
- інші операції, необхідні для митного оформлення і контролю.

Відповідно до статті 47 Митного Кодексу України, допуск митницею підприємства до декларування на підставі договору здійснюється шляхом видачі такому підприємству свідоцтва про визнання його як декларанта. Для здійснення декларування такому підприємству також необхідно мати у своєму штаті осіб, уповноважених на декларування, що одержали відповідні кваліфікаційні свідчення. Варто звернути увагу так само на те що митний брокер несе відповідальність за сплату платежів і правильність оформлення документів. 

Для того, що б зробити співробітництво з нашим брокером більш ефективним дотримуйтесь наступних порад: 
- Підшукуйте митного брокера заздалегідь 
Бувають випадки, коли собівартість товару, купленого і завезеного по дуже низькій ціні, настільки зростає на території України за рахунок податків, митних платежів і необхідності одержання дозвільних документів, що подальше просування це товару на ринку не має ніякого практичного змісту. Щоб уникнути митний брокер допоможе вам заздалегідь розрахувати розмір майбутніх витрат з урахуванням митних платежів і інших витрат. 
- Ретельно підходите до вибору митного брокера 
Щоб уникнути можливих проблем переконайтесь, що брокерська фірма, з якою ви маєте намір співробітничати, входить до державного реєстру митних брокерів і має ліцензію на подібну діяльність. Також рекомендуємо поцікавитися репутацією митного брокера у підприємців, що мають досвід роботи з даною фірмою.

Ліцензія:

10001

 

З питань співпраці та за більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном, вказаним в Контактах.

 
DSC00132.jpg

Наші переваги:

  • Державне підприємство з великим досвідом зберігання нафтопродуктів.
  • Наявність висококваліфікованого персоналу.
  • Зручне географічне розташування комбінату.
  • Резервуарний парк об'ємом 249 000 м³, обладнаний системою відеоспостереження.
  • Оснащена новітнім обладнанням продукто-насосна станція, що дозволяє проводити зливання-наливання одночасно 32-х залізничних цистерн менш ніж за 5 годин.
  • Забезпечення повноцінного та якісного обслуговування вже наявних замовників.

РесурсиГолосування

Якому виду палива Ви віддаєте перевагу?