<a href="https://www.mt5.com/ru/">Форекс портал</a>
Ви тут:   Головна Послуги

Лабораторія

Друк

Комбінат "Рекорд" має власну атестаційну лабораторію.

Комбінат "Рекорд" пройшов атестацію своєї лабораторії і отримав свідоцтво про атестацію. Даний документ засвідчує, що вимірювальна лабораторія ДО "Комбінат "Рекорд" відповідає критеріям і атестована на право проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду.

 

Галузь діяльності лабораторії – проведення вхідного та вихідного контролю нафтопродуктів.

 

Висока якість вимірювальних робіт лабораторії забезпечується за рахунок:

 • кваліфікованого персоналу, компетентного в питаннях організації, проведення випробувань та обробки результатів;
 • матеріально-технічних ресурсів, технологічного обладнання, засобів вимірювальної техніки;
 • використання сучасних методів досліджень;
 • відповідності умов санітарним Нормам
 • відповідності методики виконання досліджень, вимог до засобів вимірювальної техніки нормативно-технічній документації, яка регламентує вимоги до якості
 • системи підвищення кваліфікації працівників лабораторії.

 

Основні завдання лабораторії:

 • дотримання високого рівня організації і проведення випробувань для забезпечення об’єктивної і вірогідної інформації про стан об’єктів вимірювань,
 • ідентифікації параметрів вимогам нормативної документації,
 • контроль якості продукції,
 • контроль стабільності технологічних процесів при серійному виробництві,
 • контроль якості і належного наукового рівня процесів розробки та впровадження у виробництво нових моделей

 

До кінця 2015 року підтвердження незалежної та технічної компетентності вимірювальної лабораторії проводилося через процедуру атестації, за результатами якої оформлювалося свідоцтво про атестацію на проведення вимірювань разом з галуззю атестації. Вимірювальна лабораторія могла посилатися на свідоцтво про атестацію для засвідчення своїх вимірювальних можливостей, використовувала свідоцтво для пропозиції своїх послуг потенційним замовникам.

З 01 січня 2016 р. набув чинності Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність» від 5 червня 2014 року № 1314-VII, стаття 7 якого передбачає регламентацію на законодавчому рівні повноважень центральних органів виконавчої влади, інших державних органів уповноважувати на проведення певних вимірювань, не пов'язаних з оцінкою відповідності продукції, процесів та послуг, у сфері законодавчо регульованої метрології. Станом на цей час питання на законодавчому рівні не врегульовано.

Лабораторія ДО "Комбінат "Рекорд" базується на гармонізованому із стандартом Міжнародної організації із стандартизації національному стандарті України ДСТУ ISO 10012:2005. Відповідність стандарту ДСТУ ISO 10012:2005 засвідчує впровадження суб’єктом господарювання системи керування вимірюваннями з метою забезпечення метрологічних вимог замовника. Зазначений стандарт не призначено в якості заміни, або як доповнення до вимог ДСТУ ISO/ІЕС 17025 чи будь-якого іншого стандарту, а запропонована система оцінювання не поширюється на роботи, пов'язані з оцінкою відповідності, яку запроваджено на заміну процедури сертифікації.


Засвідчення відповідності системи вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 (тобто наявність вимірювальних можливостей та компетентність у проведенні вимірювань) відбувається шляхом проведення на договірних засадах незалежного аудиту метрологічної служби або лабораторії. За позитивних результатів аудиту оформлюється свідоцтво про відповідність системи вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 терміном дії – три роки, зі сферою об’єктів та процесів системи вимірювань, на які поширюється свідоцтво (зазначається назва об’єктів вимірювань, процесів, методик вимірювань та показників за цими процесами, методиками). Протягом дії цього свідоцтва передбачається планове одноразове проведення моніторингу дотримання вимог ДСТУ ISO 10012:2005 у відповідності з р.8 цього ж стандарту.

 

Свідоцтво про атестацію:

  10002

 

Галузі атестації вимірювальної лабораторії державної лабораторії "Комбінат" Рекорд "на проведення вимірювань у сфері та поза сферою дії державного метрологічного нагляду:

10003

10004
10005

 

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном, вказаним в Контактах.

 
DSC00522.jpg

Наші переваги:

 • Державне підприємство з великим досвідом зберігання нафтопродуктів.
 • Наявність висококваліфікованого персоналу.
 • Зручне географічне розташування комбінату.
 • Резервуарний парк об'ємом 249 000 м³, обладнаний системою відеоспостереження.
 • Оснащена новітнім обладнанням продукто-насосна станція, що дозволяє проводити зливання-наливання одночасно 32-х залізничних цистерн менш ніж за 5 годин.
 • Забезпечення повноцінного та якісного обслуговування вже наявних замовників.

РесурсиГолосування

Якому виду палива Ви віддаєте перевагу?