<a href="https://www.mt5.com/ru/">Форекс портал</a>

Зустріч із «Klaipedos Nafta»

Друк
Відбулася зустріч із представниками литовської стратегічної держкомпанії «Klaipedos Nafta»  за участю Голови державного агентства резерву України Мосійчука В. А. , першого заступника Голови Прокопчука О. М. та директорів нафтобаз системи держрезерву, по обміну досвідом із накопичення нафтопродуктів для стратегічних потреб держави, можливості зберігання світлих нафтопродуктів на комбінатах системи Держрезерву.
"Дана зустріч відбулася в рамках реалізації стратегії керівництва Держрезерву по об"єднанню в холдиниг структурних нафтових терміналів та їх модернізацію. На цьому етапі важливою є консультативно-дорадча допомога відомих європейських партнерів, які маючи аналогічний старт, вже успішно подолали цей шлях. У ході зустрічі дійшли згоди про залучення фахівців литовської компанії "Клайпедос нафта" у якості консультантів та радників керівництва Держрезерву. Така співпраця сприятиме іміджевому успіху нашої державної інституції, оперативному втіленню новітніх світових технологій, що у свою чергу виведе комбінати по збереженню нафтопродуктів на якісно нвий рівень та сприятиме у підвищенні конкурентноздатності на ринку. У перспективі бачу свою державу потужним гравцем на світовому енергетичному ринку" зазначив директор ДО Комбінат "Рекорд" Роман М.М.
 
DSC00511.jpg

Наші переваги:

  • Державне підприємство з великим досвідом зберігання нафтопродуктів.
  • Наявність висококваліфікованого персоналу.
  • Зручне географічне розташування комбінату.
  • Резервуарний парк об'ємом 249 000 м³, обладнаний системою відеоспостереження.
  • Оснащена новітнім обладнанням продукто-насосна станція, що дозволяє проводити зливання-наливання одночасно 32-х залізничних цистерн менш ніж за 5 годин.
  • Забезпечення повноцінного та якісного обслуговування вже наявних замовників.

РесурсиГолосування

Якому виду палива Ви віддаєте перевагу?